AutaKolekcja.pl

Motoryzacja, Transport, Przemysł, Mężczyzna

Pojazdy

Nowy samochód w niskiej miesięcznej racie

Nowy samochód prosto z salonu to marzenie wielu z nas. Niestety opcja ta nie należy do najtańszych. Ludzie coraz to częściej decydują się na zakup używanych samochodów ze względów finansowych. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie aby wynająć nowe auto w niskiej miesięcznej racie. Brzmi ciekawie, prawda? W tym artykule chcielibyśmy przybliżyć temat jakim jest leasing samochodu. Przekonamy, że tak naprawdę jest to o wiele korzystniejsza opcja niż tylko mogłoby się nam wydawać. Nie ma co czekać aż pieniądze zjawią się na koncie. Możliwości finansowania jest dziś całe mnóstwo i nie są tak trudno dostępne.

Jazda nowym samochodem za część jego wartości

Tak naprawdę nie musimy płacić kwoty w wysokości całości wartości auta aby korzystać z niego latami. Dzięki nowoczesnej możliwości na leasing samochodu i kredytu można pozwolić sobie na użytkowanie samochodu płacąc niewielką ratę. Dlaczego jednak wynosi ona tak niewiele? Biorąc tylko kredyt, musielibyśmy spłacać całość jego wartości. W połączeniu z leasingiem ponosimy opłatę tylko za przewidywaną utratę wartości modelu.

Dopiero pod koniec okresu spłaty rat musimy podjąć decyzję, co robimy z autem. Możemy zwrócić je do salonu, wybrać nowy model lub też je wykupić jeżeli naprawdę skradnie nam serce. Nie jest to takie skomplikowane jak mogłoby się wydawać. Z tej opcji korzysta dziś mnóstwo osób a my nie zdajemy sobie z tego sprawy. Warto umówić się na rozmowę telefoniczną i dopytać się o wszelkie nurtujące nas kwestie.

Sam podejmij decyzję o wielkości miesięcznej raty

Tak naprawdę decyzja o wysokości rady zależy od ciebie. Na samym starcie określasz w jakim okresie czasu będziesz finansować nowy samochód. Ma to być przedział w zakresie od 24 do 48 miesięcy. Kolejno określasz procent opłaty wstępnej, maksymalnie do 30%. Nie można pominąć rocznego limitu kilometrów, który również pełni tutaj istotną rolę. Może to być maksymalnie 40 tysięcy km rocznie. Wszystko to można łatwo obliczyć za pomocą kalkulator.vwbank.pl. Klikając w link  https://kalkulator.vwbank.pl/ zostaniemy od razu przekierowani na daną stronę .

Nie jest to tak droga sprawa jak mogłoby się nam wydawać. Kredyt na auto jest znacznie bardziej zobowiązujący i odpowiedzialny. Jeżeli jednak już na samym starcie wiem, że chcemy mieć auto na własność, wówczas warto rozważyć tą opcję.

Nowe auto, zwrot do salonu czy spłata?

Kożystając z finansowania od kalkulator.vwbank.pl to my decydujemy o tym jak kończymy umowę. Co najważniejszę, decyzję tą podejmujemy nie w dniu zawarcia porozumienia ale dopiero na samym końcu. Dzięki temu wybór ten jest pewniejszy i bardziej przemyślany.

Do wyboru mamy tutaj aż 3 opcje:

  • zwrot samochodu i wybór nowego modelu przy zawarciu nowej umowy
  • sam zwrot do salonu i zakończenie obecnego finansowania
  • wykup auta za pomocą spłaty jednorazowej (klienci indywidualni mogą skorzystać ze spłaty w ustalonych ratach)

Wybierz swój wymarzony model

VW FS to gwarancja usług na jak najwyższym poziomie. Na stronie https://www.vwfs.pl/ znajdziemy najbardziej dogodne opcje finansowania dostosowane do indywidualnych preferencji. Możemy wybrać markę i model samochodu, jaki najbardziej nas interesuje. Do wyboru mamy producentów takich jak: 

  • Volkswagen
  • Audi
  • Seat
  • Skoda
  • Cupra.

Poruszając się po ulicach miast poczujesz komfort i wygodę o której wcześniej mogłeś jedynie zamarzyć. Dzięki VW FS obliczymy samodzielnie miesięczną ratę kredytu brutto, która sprawi że wybór stanie się jeszcze prostszy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *