AutaKolekcja.pl

Motoryzacja, Transport, Przemysł, Mężczyzna

Motoryzacja

Wypożyczalnia samochodów Sixt.pl

Podróżowanie w obecnych czasach jest – można powiedzieć – ogólnodostępne. Dzięki otwartym granicom i wielu możliwościach transportu oraz noclegu, możemy odwiedzić każdy zakamarek świata. To bardzo kształcące i rozwijające. Poznajemy nowe kultury, odwiedzamy zabytki, obcujemy z przyrodą i cieszymy się spędzonym czasem w zupełnie innym miejscu. Coraz więcej z nas organizuje swoje podróże na własną rękę i chce mieć jak najwięcej wolności i swobody. Podpowiemy, jak wycisnąć maximum z naszych wyjazdów!

Jak przemieszczać się podczas pobytu w innym kraju?

Zwiedzanie jest głównym punktem każdego wyjazdu, który sami organizujemy. Oczywiście zawsze znajdzie się czas na odpoczynek i relaks na plaży czy skorzystanie z miejscowych atrakcji. Jednak obojętnie jak chcemy spędzić nasz wyjazd, potrzebujemy środka transportu, który ułatwi nam przemieszczanie się między punktami, które odwiedzamy.

W wielu miejscach turyści chętnie korzystają z komunikacji miejskiej. Zwykle jest ona całkiem opłacalna i znajduje się w pobliżu zarówno noclegu, jak i głównych atrakcji. Jednak co w momencie, jeśli chcemy wybrać się w miejsca na przykład przyrodnicze? Lub chcemy wyjechać do innego miasta, albo zwiedzić całą wyspę, na której jesteśmy? Wtedy najlepszym wyjściem z sytuacji jest wynajem auta! Jak to zrobić?

Wypożyczalnia aut Sixt – wynajem aut w 106 krajach!

Jeszcze przed wyjazdem do wymarzonego miejsca możemy załatwić sprawy związane w wypożyczeniem aut. Warto skorzystać z firmy, która funkcjonuje w Polsce, ale oferuje swoje usługi w innych krajach. To bardzo ułatwi cały proces rezerwacji i ewentualne kontaktowanie się w razie potrzeby już na miejscu.

Wszystko możemy załatwić bardzo prosto z pomocą Internetu. Zaczynamy od wejścia na stronę: https://www.sixt.pl. Tutaj na samej górze mamy dostępną wyszukiwarkę. W pierwszej rubryce wpisujemy informacje na temat miejsca pobytu, aby ustalić miejsce odebrania i zwrotu auta. Następnie w kalendarzu wybieramy datę i godzinę, kiedy chcemy rozpocząć wypożyczenie. Kolejna rubryka to data i godzina, o której pojazd zwrócimy. 

Po podaniu wszystkich informacji możemy wyszukać dostępne opcje. Jeśli chcemy, mamy możliwość zaznaczenia informacji o typie pojazdu, jaki preferujemy. Na przykład typ skrzyni biegów, typ pojazdu oraz nasz wiek! Ta informacja jest potrzebna, aby ustalić, czy możemy poruszać się danym autem.

Jak wypożyczyć auto w wypożyczalni?

Teraz wystarczy dopiąć formalności i wybrać preferowany pojazd. Oczywiście każde auto jest dokładnie opisane i zawiera wszelkie potrzebne informacje odnośnie posiadanych funkcji, miejsc i dodatkowych opcji. W cenie każdego auta mamy 200km, a za każdy przekroczony kilometr dopłacamy 1,40zł. Jest także opcja kilometrów bez limitu. Tak naprawdę wszystko możemy dostosować do naszych potrzeb!

Jak widać cała procedura rezerwacji i wypożyczenie jest banalnie proste. Z pewnością będziemy zadowoleni z funkcjonowania sprawdzonej i świetnie zorganizowanej firmy. Wypożyczenie pojazdu daje nam jeszcze więcej możliwości na swobodne poznanie świata!