AutaKolekcja.pl

Motoryzacja, Transport, Przemysł, Mężczyzna

Hurtownia odzieży roboczej Pesta
Motoryzacja

Hurtownia odzieży roboczej Pesta

Odzież robocza pełni bardzo ważną funkcję. To właśnie ona chroni nas przed niebezpieczeństwami, na które jesteśmy narażeni podczas pracy w ciężkich warunkach. Dlatego tak ważne jest, aby decydować się na zakup najwyższej jakości materiałów. Jak wygląda historia hurtowni Pesta? Jakie elementy odzieży roboczej znaleźć można w hurtowni Pesta? Jakie akcesoria warto zakupić do ochrony dróg oddechowych? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w poniższym artykule, do którego przeczytania serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych czytelników. 

Hurtownia Pesta- historia firmy

Firma o nazwie Pesta rozpoczęła swoją działalność dokładnie w grudniu 1999 roku. Na początku swojej przygody firma była skupiona przede wszystkim na dystrybucji olejów, smarów, a także niektórych akcesoriów motoryzacyjnych. W późniejszym czasie przedsiębiorstwo zaczęło działać na wielu płaszczyznach. W 2006 roku zarząd zakupił pierwszą nieruchomość w postaci hali magazynowej. W 2009 roku rozpoczęto hurtowe sprzedawanie opon, felg dętek, jednocześnie zaczęto świadczyć usługi wulkanizacyjne. W 2013 roku zajęto się kwestią wózków- zarówno tych widłowych, jak i paletowych. Na dzień dzisiejszy hurtownia Pesta to gwarancja wykwalifikowanego personelu. W firmie pracuje profesjonalna obsługa, która jest w stanie doradzić w przypadku technicznych kwestii.

Jakie elementy odzieży roboczej znaleźć można w hurtowni Pesta?

W hurtowni Pesta możemy zauważyć odzież roboczą BHP, która maksymalizuje bezpieczeństwo pracowników. Wśród przykładowych elementów możemy zaliczyć buty robocze, ochronę głowy, ochronę oczu, ochronę twarzy, odzież roboczą, ochronę przed upadkiem, ochronę słuchu, rękawiczki ochronne. Warto również wspomnieć ośrodkach i akcesoriach, które są niezbędne do mycia rąk. W magazynach znaleźć można także taśmy ostrzegawcze, barierki, lampy. Na uwagę zasługuje również ochrona dróg oddechowych. Poszczególne produkty charakteryzują się wysoką jakością, a także atrakcyjną ceną. 

Ochrona dróg oddechowych- jakie akcesoria warto zakupić?

W przypadku niektórych branż ochrona dróg oddechowych ma szczególne znaczenie. Niekiedy pracownicy znajdują się w bardzo trudnych warunkach, gdzie poziom zapylenia jest wysoki. Godne uwagi są więc akcesoria, mające na celu zminimalizowanie ryzyka niebezpieczeństwa. Z pewnością warto wyróżnić filtry, pochłaniacze, maseczki do ochrony dróg oddechowych, maseczki higieniczne, a także półmaski niezbędne do ochrony dróg oddechowych. Klient każdorazowo znajdzie to czego szuka, ze względu na szeroki wybór możliwości.